Webovky pro firmy

Tvorba webových stránek pro kadeřnictví

Vedete své vlastní kadeřnictví a přišel ten správný čas si pořídit kvalitní webové stránky pro prezentaci služeb zákazníkům? Naše webové studio Vám nabízí možnost zakoupení hotových webových stránek pro kadeřnické služby. Web jsme vytvořili na míru speciálně pro obor kadeřnictví.

Při stavbě webových stránek se snažíme web vždy navrhout tak, aby byl pro Vaše zákazníky snadný pro ovládání a aby našli všechny potřebné informace. Samozřejmostí je vytvoření přehledného a moderního designu. Je také důležité, aby se Váš web neztratil mezi konkurencí na internetu. Dáváme si proto záležet na zpracování SEO optimalizace pro vyhledávače Google a Seznam. Například tuto stránku jste pravděpodobně našli po zadání slov „Tvorba webových stránek pro kadeřnictví“ nebo podobnou variací.

Máme mnohaleté zkušenosti s tvorbou webových stránek pro různé obory. Dokážeme tak zvolit ten správný design, barvy a rozložení webových stránek, aby přesně vyhovoval Vašemu podnikání. Při tvorbě webových stránek pro kadeřnické služby si dáváme záležet na tom, aby zákazník našel všechny Vaše nabízené služby včetně ceníku a možnosti rezervace termínu. Věříme, že jsme správná volba pro tvorbu Vašeho webu.

Nabízíme Vám vytvoření webových stránek na míru a také možnost zakoupení hotové webové šablony, ktreá byla speciáně navržena pro kadeřnické služby.

Jak by Váš nový web mohl vypadat si můžete prohlédnout v našem demu zde.

Nabízíme tři varianty tvorby webu pro ubytovací služby

Web na míru

0

Jedná se o jednorázovou částku.
Cena neobsahuje roční platbu za webhosting a doménu.

Hotový web

0

Jedná se o jednorázovou částku.
Cena neobsahuje roční platbu za webhosting a doménu.

Pronájem webů

od 0

Jedná se o měsíční částku.
Cena obsahuje i roční platbu za webhosting a doménu.

Prohlédněte si naše demo hotového webu pro kadeřnické služby

Pro provozovatele kadeřnických salonů jsme připravili hotové webové stránky, které jsou připraveny ke spuštění na internet. Webová šablona pro kadeřnictví je vytvořena na míru, tak aby profesionálně reprezentovala Vaše služby zákazníkům.

Webové stránky pro kadeřnické salóny jsme postavili na redakčním systému Wordress, který umožnuje ryche a snadno provádět úpravy na webu. S redakčním systémem můžete snadno přidávat forky, měnit ceny a fotky. Do fungování administrace Vás odborně zaškolíme.

Demo ubytovacího webu, které jsme připravili lze upravit podle Vašich požadavků – barvy, rozložení prvků a služeb upravíme, tak aby vyhovoval Vašim představám. Získáte tak hotový web se vším všudy.