Webovky pro firmy

Prodej hotových webů

Prohlédněte si naše dema a vyberte si web za babku

Novinka: Připravili jsme pro Vás zcela nový web speciálně vytvořený na prodej hotových webů.

Kadeřnictví a kosmetika

Průmysl a strojírenství

Lékaři a ordinace

Stavební firmy

Ubytovací zařízení

Restaurace a bary

Osobní a profesní web

Masážní salóny

Stavby domů na klíč

Klempíři a pokrývači

Posilovny a fitcentra

Zemní práce

Hotový web

0

Jedná se o jednorázovou částku.
Cena neobsahuje roční platbu za webhosting a doménu.

Jak funguje koupě hotového webu

Pro koho je koupě hotového webu vhodná?

Nabídku hotových profesionálních webů jsme připravili pro zákazníky, kteří potřebují spustit web v krátkém čase a nechtějí investovat velké částky do stavby webu na míru. Všechny weby jsou plně funkční a připraveny k provozu. Stačí si vybrat z několika šablon, které jsme připravili pro ukázku.

Co všechno je v ceně hotového webu?

Zakoupením hotového webu získáte plně funkční naprogramovaný web připravený ke spuštění. Webové stránky jsou bez problému zobrazitelné na mobilech a tabletech. Web doplníme o fotografie a informace, které budete na webu chtít ukázat. Vložíme texty, které nám poskytnete a zaregistrujeme web do vyhledávačů Seznam a Google. Pomůžeme Vám také s vybráním vhodné domény a webhostingu.

Za jak dlouho bude web online?

Záleží na komunikaci mezi naším studiem a zákazníkem. Jakmile nám zašlete všechny podklady, které na webu potřebujete a vyberete si název domény (např.mojefirma.cz) jsme schopni web spustit do tří dnů.

Budu si moct web upravovat?

Všechny naše weby stavíme na profesionálním redakčním systému WordPress, který je v českém jazyce. Do systému Vás zaškolíme, takže si budete moct přidávat fotky, informace nebo aktuality podle potřeb Vaší firmy. Pokud budete radši, aby Vám úpravy provádělo naše studio je možné se domluvit na individuálních úpravách.