Webovky pro firmy

Pronájem profi webů

Chcete profesionální web s veškerým servisem včetně hostingu a domény?

Novinka: Připravili jsme pro Vás zcela nový web speciálně vytvořený na pronájem profi webů.

Pronájem webů

od 0

Jedná se o měsíční částku.
Cena obsahuje i roční platbu za webhosting a doménu u společnosti Wedos.

Vhodné pro začínající firmy a podnikatele

Začínáte podnikat a potřebujete snížit vstupní náklady na reklamu? S naší možností měsíčního pronájmu získáte profesionální webové stránky za zlomek plné ceny.

Nabízíme pronájem webů na míru a hotových webů.

Pravidelná údržba a servis včetně aktualizací

Všechny weby pravidleně udržujeme. Staráme se o aktualizace systému a aplikací, aby byl web chráněn proti hrozbám a držel krok s moderními technologiemi.

Hosting i doména v ceně

Součástí pronájmu je nejen servis, ale také zprostředkování webhostingu a domény včetně emailových schránek, které jsou započítány v ceně pronájmu.

Jak funguje pronájem webů

Pro koho je pronájem webu vhodný?

Jste-li začínající firma a nechcete investovat velkou finanční částku do stavby webu, nabízíme možnost měsíčního pronájmu. Webové stránky, které si od nás pronajmete jsou ve správě našeho studia – pravidelně se staráme o aktualizace a bezproblémový chod Vašeho webu. K webu máte kdykoliv přístup skrz redakční systém WordPress a můžete tak sami přidávat fotky nebo nové informace o Vaší firmě.

Na kolik pronájem webu vyjde?

Prvním krokem je rozhodnutí, zda budete chtít web na míru nebo hotový web. Podle zvolené varianty se odvíjí cena pronájmu a délka uzavření smlouvy.

Web na míru pronajímáme za 599,- Kč/měsíc (smlouva o pronájmu a servisu se uzavírá na 2 roky).

Hotový web pronajímáme za 399,- Kč/měsíc (smlouva o pronájmu a servisu se uzavírá na 1 rok).

Jak je to s hostingem a doménou?

V ceně pronájmu nejsou jen aktualizace systému a správa celého webu, ale také doména a webhosting. Tyto služby zprostředkováváme u společnosti Wedos. Vyberete si doménu podle Vaší představy (např.mojefirma.cz) a my Vám ji zaregistrujeme a pravidelně platíme včetně webhostingu. Veškerá správa hostingu včetně plateb je tak v našich rukou.

Jaký je rozdíl mezi webem na míru a hotovým webem?

Web na míru je originální webdesign, který vytváříme přesně podle potřeb Vaší firmy. Všechny funkce a rozložení včetně textů zpracujeme na míru. Více o tom, jak funguje tvorba webů na míru popisujeme v položce Webové stránky na míru.

Hotový web si můžete vybrat z našich šablon – weby jsou postaveny pro specifické obory. Zvolíte si šablonu, která Vám nejvíce vyhovuje, my ji doplníme o potřebný obsah a infromace a za několik dní je Váš web na světě. Tato varianta je vhodná pro nenáročné zákazníky, kteří chtějí profesionální webové stránky za rozumnou cenu. Více o tom, jak funguje koupě hotového webu popisujeme v položce Hotové weby.

 Jak probíhá uzavření smlouvy o pronájmu?

Smlouvu o pronájmu webu uzavíráme na 1-2 roky podle varianty pronájmu.

Příklad pronájmu webu na míru:

Necháte si od nás vypracovat web na míru v hodnotě 14 990 Kč. Měsíční pronájem webu je 599,- Kč. Minimální doba trvání pronájmu jsou 2 roky. V případě přerušení pronájmu dřívě je nutno uhradit částku, která pokryje zbytek doby pronájmu.

Příklad pronájmu hotového webu:

 Vyberete si webovou šablonu za 7 990,- Kč. Měsíční pronájem webu je 399,- Kč. Minimální doba pronájmu je 1 rok. V případě přerušení pronájmu dřívě je nutno uhradit částku, která pokryje zbytek doby pronájmu. 

Co se stane po uplynutí minimální doby pronájmu?

Pokud jste s našimi službami spokojeni, smlouvu lze prodoužit s tím, že již není třeba doplácet hodnotu webu v případě přerušení služeb. Nadále se staráme o chod Vašeho webu a veškeré aktualizace systému a zabezpečení včetně plateb za doménu a hosting. V případě, že již naše služby využívat nebudete, Vám web předáme do Vaší správy. V tomto případě si již platby za hosting a doménu včetně údržby řešíte sami.