Webovky pro firmy

Tvorba webových stránek Třebíč

Rozhodli jste se, že přišel ten správný čas pořídit si webové stránky? Jste na správné adrese. Pokud nám svěříte tvorbu Vašeho webu, zpracujeme Vám kompletní webové stránky na míru. Webům se věnujeme každý den a máme tak přehled o všech moderních trendech a technologiích. Vytváříme weby na míru v okolí Třebíče, ale také po celé České republice.

Tvorba webu je složitý proces, který se skládá z mnoha vrstev. Vedle moderního vzhledu a responzivního zobrazení pro mobily a tablety je také důležitá funkčnost. Zpracováváme SEO optimalizaci klíčových slov pro vyhledávače, aby Vás zákazníci našli mezi mořem konkurence. Například tuto stránku jste pravděpodobně našli po zadání slov „Tvorba webových stránek Třebíč nebo podobnou variací.

Vytvoření webových stránek pro CNC obrábění z Třebíče

Tvorba webových stránek Třebíč

Cíle projektu

Přehledný webdesign
> Zobrazení služeb
> Responzivní zobrazení
> Naprogramování administrace
> SEO optimalizace

Použité řešení
Responzivní web s administrací

Obor zaměření webu
Zpracování kovů

Oblast realizace
Jihomoravský Kraj, Brno

Vybrousili jsme webové stránky na míru

Firma zabývající se úpravou kovů nás požádala o vytvoření webových stránek na míru. Po zpracování nezávazného grafického návrhu jsme se pustili do tvorby moderního a přehledného webu, který je plně responzivní pro mobily a tablety včetně SEO optimalizace klíčových slov pro vyhledávače. Webové stránky jsou napojeny na redakční systém pro rychlou úpravu obsahu.