Webovky pro firmy

Tvorba webových stránek Sokolov

Podnikáte a přišel ten správný čas pořídit si firemní webové stránky? Naše webové studio se zabývá kompletní tvorbou webových stránek na míru pro firmy všech zaměření. Vytváříme moderní a responzivní weby s administrací. Působíme nejen v oblasti Sokolova, ale také po celé České republice.

Tvorba webů je pro nás denním chlebem. Máme za sebou desítky realizovaných webů pro malé i velké firmy. Při práci si dáváme záležet nejen na vizuální stránce webu, ale také na funkčnosti. Je pro nás důležité, aby byl Váš web snadno nalezitelný mezi konkurencí. Zpracováváme tak SEO optimalizaci klíčových slov pro vyhledávače. Například tuto stránku jste pravděpodobně našli po zadání slov „Tvorba webových stránek Sokolov“ nebo podobnou variací.

Vytvoření webových stránek pro foukané izolace ze Sokolova

Tvorba webových stránek Sokolov

Cíle projektu

> Přehledný design
> Vytvoření portfolia referencí
> Responzivní zobrazení
> Napojení administrace WordPress

Použité řešení
Responzivní web s administrací

Obor zaměření webu
Služby a řemesla

Oblast realizace
Karlovarský kraj, Sokolov

Přepracovali jsme starý web do moderní podoby

Firma ze Sokolova zabývající se foukanou izolací nás kontaktovala s požadavkem tvorby firemních webových stránek na míru. Požadavkem bylo vytvořit přehledný web pro zákazníky. Po vypracování nezávazného grafického návrhu jsme web zkušebně spustili na našem testovacím serveru kde se vše doladilo dle představ zákazníka. Webové stránky jsou plně responzivní pro mobily a tablety. Web běží na redakčním systému pro rychlé a snadné úpravy obsahu.