Webovky pro firmy

Tvorba webových stránek Pelhřimov

Provozujte firmu a ještě nemáte vlastní webové stránky pro prezenaci Vašich služeb zákazníkům? Naše webové studio Vám nabízí vytvoření firemních webových stránek na míru. Zabýváme se tvorbou webů pro malé i velké firmy všech oborů a zaměření. Vytváříme moderní a přehledné webové stránky, na kterých zákazník okamžitě najde všechny potřebné informace. Samozřejmostí je zajištění responzivního zobrazení na mobilech a tabletech. Zákazníci tak Váš web zobrazí odkudkoliv. Všechny weby stavíme na redakčním systému pro snandou úpravu textů a fotek. Budete si tak moct sami upravovat obsah podle Vašich potřeb. Působíme nejen v oblasti Pelhřimov, ale také po celé České republice.

Máme za sebou více než sto zpraovaných webových projektů. Máýme tak přehled o tom jak Váš web postavit tak, aby Vám přivedl nové zákazníky a profesionálně reprezentoval Vaši firmu na internetu. Dáváme si také záležet na tom, aby Váš web nezapadl ve vyhledávačích mezi konkurenci – zpracováváme proto SEO optimalizaci klíčových slov pro Seznam a Google. Například tuto stránku jste pravděpodobně našli po zadání slov „Tvorba webových stránek Pelhřimov“ nebo podobnou variací.

Tvorba webových stránek pro Pizzerii Costa

Tvorba webových stránek Pelhřimov

Cíle projektu

> Moderní a přehledný design
> Jednoduché zobrazení jídel
> Responzivní zobrazení
> Redakční systém pro správu textů a fotek
> Infografika

Použité řešení
Responzivní web s administrací

Obor zaměření webu
Ostatní služby

Oblast realizace
Vysočina, Pelhřimov

Upekli jsme moderní webdesign pro rozvoz pizzy v Pelhřimově

Firma z Pelhřimova zabývající se rozvozem jídla nás požádala o vytvoření jednoduchého a moderního webu pro prezentaci své nabídky. Po vytvoření nezávazného grafického návrhu jsme se pustili do práce a zpracovali responzivní webové stránky včetně SEO optimalitace pro vyhledávače. Součástí projektu bylo také naplnění webu textovým a foto obsahem.