Webovky pro firmy

Tvorba webových stránek Ostrava

Vlastníte stavební firmu, kavárnu nebo obchod a potřebujete firemní webové stránky na míru? Jste na správné adrese. Zaměřujeme se na kompletní tvorbu webových stránek za rozumné ceny. Vytváříme weby na míru v okolí Ostravy, ale také po celé České republice.

Zajistíme, aby se Váš web neutopil mezi stovkami dalších a dostal se mezi první pozice ve vyhledávačích Seznam a Google. Při tvorbě webu se nezaměřujeme pouze na moderní design, ale hlavně na SEO optimalizaci klíčových slov, aby byl Váš web vidět a vydělával Vám. Například tuto stránku jste pravděpodobně našli po zadání slov „Tvorba webových stránek Ostrava nebo podobnou variací.

Vytvoření webových stránek pro prodej stínící techniky v Ostravě

Tvorba webových stránek na míru Ostrava

Cíle projektu

> Tvorba moderního designu
> Naplnění katalogu produktů
> Responzivní zobrazení
> Poptávkové formuláře
> Firemní magazín

Použité řešení
Responzivní web s administrací

Obor zaměření webu
Obchodní služby

Navrhli jsme moderní web pro prezentaci produktů

Firma z Ostravy zabývající se dodávkou stínící techniky nás kontaktovala s požadavkem vytvoření firemní webové prezentace na míru. Po ujasnění požadavků jsme vytvořili nezávazný grafický návrh webu a poté web spustili na našem testovacím serveru kde jsme doladili a doplnili obsah. Při práci byl kladen důraz na jednoduchý design a rozdělení kategorie produktů. Webové stránky jsou plně responzivní pro mobily a tablety. Součástí bylo také odborné zaškolení zákazníka do redakčního systému webu a dodatečné vytvoření firemního magazínu.