Webovky pro firmy

Tvorba webových stránek Opava

V dnešní době jsou pro firmu webové stránky nezbytností. Firemní identita budovaná na internetu jde ruku v ruce s budováním jména firmy. Pokud se nám rozhodnete svěřit tvorbu Vašeho firemního webu, postavíme Vám moderní a přehledný web, který bude profesionálně reprezentovat Vaše podnikání. Vytváříme weby na míru v okolí Opavy, ale také po celé České republice.

Každá webová stránka je pro nás novou výzvou a zkušeností, proto se vždy snažíme zákazníkovi vytvořit web, se kterým bude spokojen a který funguje. Značnou část práce věnujeme také optimalizaci pro vyhledávače, aby Váš web nebyl neviditelný. Například tuto stránku jste pravděpodobně našli po zadání slov „Tvorba webových stránek Opava nebo podobnou variací.

Zpracování webových stránek pro kominictví z Opavy

Tvorba webových stránek Opava

Cíle projektu

> Tvorba moderního designu
> Jednoduché a přehledné rozložení prvků
> Responzivní zobrazení
> Redakční systém pro správu textů a fotek
> Infografika

Použité řešení
Responzivní web s administrací

Obor zaměření webu
Ostatní služby

Oblast realizace
Moravskoslezký kraj, Opava

Vytvořili jsme moderní a přehledné webové stránky

Pro kominictví z Opavy jsme vytvořili firemní webové stránky na míru. Cílem bylo vytvořit moderní a jednoduchý styl pro prezentaci služeb firmy. Součástí projektu bylo také vypracování textů a SEO optimalizace klíčových slov pro vyhledávače. Webové stránky jsou plně responzivní pro mobily a tablety a web je napojen na redakční systém pro správu obsahu.