Webovky pro firmy

Vytvoření webových stránek pro řezání betonu v Liberci

Tvorba webových stránek Liberec

Cíle projektu

> Moderní webdesign
> Jednoduché rozložení služeb
> Responzivní zobrazení
> Administrace pro úpravy
> SEO optimalizace

Použité řešení
Responzivní web s administrací

Obor zaměření webu
Stavební firmy

Oblast realizace
Liberecký kraj, Liberec

Nařezali jsme moderní design na míru

Firma zabývající se řezáním zdiva a betonu nás oslovila s požadavkem vytvoření webových stránek na míru. Po zpracování nezávazného grafikého návrhu včetně tvorby firemního loga jsme web naprogramovali na redakčním systému pro snadnou správu obsahu. Webové stránky jsou plně responzivní pro mobily a tablety. Součástí tvorby webu bylo také zpracování SEO optimalizace klíčovýh slov pro vyhledávače. Při tvorbě designu jsme se snažili o moderní a jednoduchý vzhled, aby zákazníci rychle našli co potřebují.

Tvorba webových stránek Liberec

Provozujete svou vlastní firmu a potřebujete webové stránky na míru? Jste na správném místě. Naše studio se věnuje kompletní tvorbě webových stránek pro firmy. Pracujeme za férové a dostupné ceny. Mezi naše klienty patří firmy a podnikatelé z Libereckého kraje, ale také z celé České republiky.

Zaměřujeme se především na SEO optimalizaci pro vyhledávače – zákazníci Vás tak najdou na klíčová slova Vašeho podnikání a nezapadnete tak mezi konkurenci. Například tuto stránku jste pravděpodobně našli po zadání slov „Tvorba webových stránek Liberec nebo podobnou variací.