Webovky pro firmy

Tvorba webových stránek Kroměříž

Začínáte podnikat nebo jste již nějaký ten pátek na trhu? Tak či onak, žádná firma se dnes bez kvalitní webové prezentace již neobejde. Rozhodnete-li se svěřit tvorbu webových stránek našemu webovému studiu, postavíme Vám moderní a přehledný web s administrací, který bude profesionálně reprezentovat Vaše služby na internetu. Webové stránky vytváříme pro malé i velké firmy všech oborů a zaměření. Působíme nejen v oblasti Kroměříže, ale také po celé České republice.

Mít pěkný a moderní web je dnes důležité, ale vzhled není nikdy vše. Aby Vás zákazníci na internetu našli, je nutné mít kvalitně zpracovanou SEO optimalizaci klíčových slov pro vyhledávače. Například tuto stránku jste pravděpodobně našli po zadání slov „Tvorba webových stránek Kroměříž nebo podobnou variací.

Tvorba webových stránek pro instalatérství Kroměříž

Tvorba webových stránek Kroměříž

Cíle projektu

> Moderní webdesign
> Přehledné zobrazení služeb
> Responzita pro mobily a tablety
> Redakční systém pro správu textů a fotek

Použité řešení
Responzivní web s administrací

Obor zaměření webu
Servis a řemeslo

Vytvořli jsme moderní web pro servis a opravy

Firma z města Kroměříž nás kontaktovala s poptávkou vytvoření webových stránek na míru. Požadavkem bylo vytvořit přehledný a moderní web pro prezentaci služeb firmy. Po vytvoření nezávazného grafického návrhu jsme web spustili na testovacím serveru kde jsme vše doladili dle představ zákazníka. Důraz jsme kladli nejen na responzivní zobrazení pro mobily a tablety, ale také na zpracování SEO optimalizace pro vyhledávače. Součástí projektu byla také tvorba firemního loga a naprogramování administrace pro snadnou správu obsahu webu.