Webovky pro firmy

Tvorba webových stránek pro ubytovací služby

Vlastníte ubytovací zařízení a potřebujete nové webové stránky nebo jen zrekonstruovat ty staré? Mezi naše portfolio patří tvorba webů na míru pro hotely, ubytovny, chaty nebo penziony. Máme bohaté zkušenosti s navržením webových stránek pro ubytovací služby tak, aby Vaši návštěvníci našli přesně to, co potřebují a bez problému se u Vás ubytovali. Vytváříme weby na míru po celé České republice.

Při tvorbě webových stránek se vždy snažíme zákazníkům připravit jednoduchý a přehledný web, který je pro návštěvníky srozumitelný. Vzhled ovšem není vše. Značnou část úsilí věnujeme zpracováním SEO optimalizace pro vyhledávače, aby Váš web našli potencionální zákazníci. Například tuto stránku jste pravděpodobně našli po zadání slov „Tvorba webových stránek pro ubytování“ nebo podobnou variací.

Během let jsme pracovali na tvorbě webových stránek pro hotely, penziony, ubytovny a horské chaty. Každý projekt je jiný a víme tedy jaký zvolit design a rozložení webu pro hotel ve městě nebo útulnou roubenku uprostřed hor. Při tvorbě webových stránek pro ubytovací zařízení si dáváme záležet, aby návštěvník okamžitě zjistil dostupnost ubytování, trasu a cenu včetně vybavení objektu a aktivity v okolí. Věříme, že jsme správná volba pro tvorbu Vašeho webu.

Nabízíme Vám vytvoření webových stránek na míru a také možnost zakoupení hotové webové šablony, ktreá byla speciáně navržena pro ubytovací služby.

Jak by Váš nový web mohl vypadat si můžete prohlédnout v našem demu zde.

Nabízíme tři varianty tvorby webu pro ubytovací služby

Web na míru

0

Jedná se o jednorázovou částku.
Cena neobsahuje roční platbu za webhosting a doménu.

Hotový web

0

Jedná se o jednorázovou částku.
Cena neobsahuje roční platbu za webhosting a doménu.

Pronájem webů

od 0

Jedná se o měsíční částku.
Cena obsahuje i roční platbu za webhosting a doménu.

Prohlédněte si naše demo hotového webu pro ubytovací služby

Pro hotely, ubytovny či penziony jsme připravili hotové webové stránky, které jsou plně připraveny k provozu. Webové stránky jsme navrhli tak, aby profesionálně reprezentovaly Vaše služby na internetu. Design webu a rozložení je vytvořeno speciálně pro ubytovací služby.

Web je postaven na redakčním systému WordPress, do kterého Váš odborně zaškolíme. Budete tak mít možnost přidávat fotky, měnit texty a ceny nebo mít přehled o rezervacích. Na web jsme umístili rezervační formulář pro návštěvníky.

Demo ubytovacího webu, které jsme připravili lze upravit podle Vašich požadavků – barvy, rozložení prvků a služeb upravíme, tak aby vyhovoval Vašim představám. Získáte tak hotový web se vším všudy.