Webovky pro firmy

Tvorba webových stránek pro stavební firmy

Máte stavební firmu a rozhodli jste se, že je ten pravý čas pořídit si webové stránky? Rozhodnete-li se svěřit tvorbu firemního webu našemu webovému studiu, vytvoříme Vám moderní a jednoduchý web, který bude reprezentovat Vaše podnikání.  Vytváříme weby na míru po celé České republice.

Při tvorbě webových stránek nám nejde pouze o moderní vzhled, ale také o funkčnost – je pro nás důležité, aby Váš web dokázali najít zákazníci. Velkou péči tak věnujeme SEO optimalizaci klíčových slov pro vyhledávače Google a Seznam. Například tuto stránku jste pravděpodobně našli po zadání slov „Tvorba webových stránek pro stavební firmu“ nebo podobnou variací.

Máme mnohaleté zkušenosti s tvorbou webových stránek pro stavební firmy. Můžeme tak Váš firemní web zpracovat přesně podle požadavků, které budou vhodné pro Váš obor. Zabýváte se kompletní stavbou domů a bytů na klíč? Web postavíme tak, aby zákazník viděl Vaši práci, popis služeb a mohl Vás okamžitě kontaktovat. Nabízíte spíše jenom montáže sádrokartonu a rekonstrukce bytových jader? Web optimalizujeme tak, aby zákazníci, kteří potřebují tyto služby, našli Vaši firmu.

Nabízíme vytvoření webových stránek na míru a možnost zakoupení již hotového webu speciálně postaveného pro stavební firmy.

Jak by mohl Váš nový web vypadat si můžete prohlédnout v našem demu zde.

Nabízíme tři varianty tvorby webu pro stavební firmy

Web na míru

0

Jedná se o jednorázovou částku.
Cena neobsahuje roční platbu za webhosting a doménu.

Hotový web

0

Jedná se o jednorázovou částku.
Cena neobsahuje roční platbu za webhosting a doménu.

Pronájem webů

od 0

Jedná se o měsíční částku.
Cena obsahuje i roční platbu za webhosting a doménu.

Prohlédněte si naše demo hotového webu pro stavební firmy

Na základě našich mnohaletých zkušeností s tvorbou webů pro firmy zabývající se stavební činností, jsme pro Vás připravili hotový web, který je plně připraven k provozu. Webové stránky jsou speciálně navrženy pro potřeby stavební firmy – obsahují přehledné rozložení služeb a vždy viditelné kontakty.

Webové stránky jsou postaveny na redakčním systému WordPress, který je v českém jazyce a lze je doplňovat dle potřeby zákazníka. Web lze doplnit o přehlednou fotogalerii Vašich referencí, ceníky, certifikace,.. Do ovládání sytému vás odborně zaškolíme.

Demo, které jsme připravili lze barevně a rozložením upravit tak, aby výsledný web vyhovoval potřebám Vaší firmy. Všechny texty a služby jsou pouze pro ukázku. Web Vám pomůžeme upravit do výsledné podoby.