Webovky pro firmy

Tvorba webových stránek pro osobní web

Potřebujete vytvořit profesionální webovou vizitku pro prezentaci svých zkušeností a profesních dovedností? Naše webové studio Vám nabízí zpracování moderního webu zaměřeného např. pro známe osobnosti, realitní makléře nebo managery. Webové stránky stavíme na redakčním systému WordPress, do kterého zákazníka odborně zaškolíme – můžete si tak přidávat informace do portfolioa, doplňovat životopis,..

Při tvorbě webových stránek nám jde také vždy hlavně o to, aby se neztratili mezi konkurencí na internetu. Dáváme si proto záležet na zpracování klíčových slov pro vyhledávače Google a Seznam.Například tuto stránku jste pravděpodobně našli po zadání slov „Tvorba webových stránek pro osobní web“ nebo podobnou variací.

Nabízíme vytvoření webových stránek na míru a možnost zakoupení již hotového webu speciálně postaveného pro osobní a profesní web.

Jak by mohl Váš nový web vypadat si můžete prohlédnout v našem demu zde.

Nabízíme tři varianty tvorby webu pro osobní web

Web na míru

0

Jedná se o jednorázovou částku.
Cena neobsahuje roční platbu za webhosting a doménu.

Hotový web

0

Jedná se o jednorázovou částku.
Cena neobsahuje roční platbu za webhosting a doménu.

Pronájem webů

od 0

Jedná se o měsíční částku.
Cena obsahuje i roční platbu za webhosting a doménu.

Prohlédněte si naše demo hotového webu pro osobní web

Pro managery, realitní agenty a všechny, kteří potřebují osobní webové stránky jsme připravili hotový web připravený k provozu. Web je speciálně vytvořen pro potřeby osobního a profesního webu.

Webové stránky jsme postavili na redakčním systému WordPress, do kterého Vás odborně zaškolíme. Budete si tak moci přidávat informace do životopisu či změnit fotky.

Demo osobního webu, které si můžete prohlédnout je vytvořeno pouze pro ukázku. Použité barvy, infromace, forky i rozložení lze změnit podle Vašich požadavků, abyste tak získali web, který Vás bude profesionálně prezentovat na internetu.