Webovky pro firmy

Tvorba webových stránek pro lékaře

Jste lékař, zubař nebo se zabýváte jiným medicínským oborem a potřebujete pro Vaši praxi webové stránky na míru? Naše webové studio Vám nabízí tvorbu moderních a přehledných webových stránek pro Vaše pacienty. Vytváříme weby na míru po celé České republice.

 Při práci se snažíme našim zákazníkům vždy navrhnout jednoduché a přehledné webové stránky. Vzhled ovšem není vše. Weby, který vytváříme jsou plně responzivní pro mobily a tablety. Zákazníci Váš web tak bezproblému zobrazí na jakémkoliv zařízení. Plně se také věnujeme zpracování SEO optimalizace pro vyhledávače, aby Vaše služby zákazníci snadno našli. Například tuto stránku jste pravděpodobně našli po zadání slov „Tvorba webových stránek pro lékaře“ nebo podobnou variací.

V naší nabídce nenajdete jenom vytvoření webu na míru, ale také hotové webové šablony.

Jak by mohl Váš web pro lékařskou ordinaci vypadat si můžete prohlédnout v našem demu zde.

Nabízíme tři varianty tvorby webu pro lékaře a ordinace

Web na míru

0

Jedná se o jednorázovou částku.
Cena neobsahuje roční platbu za webhosting a doménu.

Hotový web

0

Jedná se o jednorázovou částku.
Cena neobsahuje roční platbu za webhosting a doménu.

Pronájem webů

od 0

Jedná se o měsíční částku.
Cena obsahuje i roční platbu za webhosting a doménu.

Prohlédněte si naše demo hotového webu pro lékaře a ordinace

Pro lékaře jsme připravili profesionální web pro prezentaci služeb pacientům. Web je připraven ke spuštění – stačí pouze přidat informace o Vašem oboru, ordinační hodiny a kontakty. Rozložení webu je postaveno tak, aby pacienti našli všechny potřebné informace.

Web je postaven na základech redakčního Systému WordPress, který je v českém jazyce a do jehož ovládání Vás odborně zaškolíme. Můžete si tak snadno sami upravit ordinační dobu a přidat nové informace pro pacienty.

Demo hotového webu pro lékaře a ordinace jsme postavili jednoduše a přehledně. Barvy, rozložení a informace můžete podle libosti změnit dle Vaší představy a specializace. Web Vám pomůžeme spustit na internet.