Webovky pro firmy

Hodnocení zákazníků

Firmu mohu doporučit, byla jsem absolutně spokojená s přístupem, rychlostí, profesionalitou, ochotou a vstřícností.

Šárka Rakovská

masonafarme.cz

Maximální spokojenost. Profesionalita, přístup a komunikace Petra Stibora na vysoké úrovni. Vřele doporučuji.

Josef Jaňour

klimatizacejanour.cz

Pana Stibora mohu vřele doporučit, udělal mi nové webovky během pár dní, cokoliv potrebuji doplnit či opravit, děje se prakticky ihned. Příjemné a profesionální jednání.

Marcela Glötzerová

visalajka.com

Nechal jsem si od p. Stibora zpracovat webové stránky a se vším jsem byl spokojen. Ocenil jsem hlavně rychlou komunikaci a odezvu a také šikovné rozhraní, přes které mohu stránky sám editovat. DoporučujiPetr Vičar, Olomouc

Petr Vičar

vpstrechy.cz

Vstřícné jednání a profesionální přístup. Výborná spolupráce. Naprostá spokojenost.

Markéta Šebestová

twinli.cz

Profi služby, skvělý přístup.

Petr Vojtěchovský

pomocfirmam.eu

Veliká spokojenost,rychlost,cena super,komunikace a zaškolení super můžu doporučit.

Jiří Šperlík

penzionnasalasi.cz

Profesionální přístup, rychlá odezva. Prozatím skvělá spolupráce. Rozhodně doporučuji.

David Grendysa

quickwash.cz

Rychlá a kvalitní spolupráce. Děkujeme.

Miroslav Stránský

projekce-stransky.cz

Maximální spokojenost, ochota, vstřícnost, ...

Ing. Miriam Matějovičová

pm-strechy.cz

Jsme nadmíru spokojeni. p. Petr Stibor je velmi příjemný a ochotný člověk, vytvořil nám webové stránky dle našich představ. Spolupráce s ním byla velmi příjemná a jeho nápady skvělé. Ochotný kdykoliv se vším poradit. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě jeho firmu.

Boris Vlach

boris-styx.cz

Spolupráce při inovaci našich původních stránek byla natolik přínosná, že jsem do péče tohoto studia svěřila i návrh a vytvoření nových stránek k našemu dalšímu objektu. Zaujal mne svými postřehy a náměty při tvorbě nových webů a především uměním naslouchat a trefit se do našich představ.

Jolana Friedrichová

chataulanovky.cz

Firmu jsme si vybrali náhodou podle internetu a neudělali jsme chybu. Naše požadavky řeší rychle, rychlá komunikace. Dokázali nám vytvořit nádherný web. Vždy pomohou s nějakým problémem, zkrátka perfektní firma. Rádi se vždy na ní budeme obracet. Tímto firmě děkuji za vytvoření webových stránek.

Aleš Klepáč

hafacek.cz

Od prvního kontaktu jsem měl dobrý pocit z profesionálního přístupu. Perfektní servis - okamžité úpravy webu (aktualizace, vkládání fotografií) Při potížích klienta (IT lajka) velmi ochotně stručná a srozumitelná pomoc Všude doporučuji.

 

Karel Pokorný

sdk-pokorny.cz

Cením si odvedené práce, která vykazuje vysokou úroveň a dodává webovým stránkám kýžený efekt. Stránky nyní působí moderně a lze na nich vidět, že autor si dal záležet s precizností a dokázal vytvořit kombinace hezkého designu a vysoké funkcionality. Rovněž musím vyzdvihnout dobrou úroveň komunikace, která probíhala oboustranně na vysoké úrovni. Důležitým aspektem je i dobrá cena, za kterou byla práce odvedena. Mimo jiné i díky ní jsem získal hezky zpracované, dostupné a především dobře přehledné webové stránky.

Josef Veselý

vesely-obkladac.cz

Když jsme se ve firmě rozhodli, že bychom potřebovali obměnit naše webové stránky, začala jsem pátrat po firmách, které se zabývají redesignem a tvorbou webových stránek. Narazila jsem na pana Stibora, kterého jsem, díky kladným recenzím, oslovila. Pan Stibor mi ihned na vše potřebné odpověděl a tak jsme se později domluvili na podmínkách spolupráce. Pan Stibor je vstřícný člověk a splnil opravdu vše, co jsme po něm požadovali. Nyní máme webové stránky, se kterými jsme spokojeni a doufáme, že stejně spokojeni budou i naši zákazníci. Pana Stibora doporučuji všem, kteří chtějí mít moderní a přehledné webové stránky a to navíc za příznivou cenu.

Andrea Mertová

coopbeskydy.cz

webovkyprofirmy- na první pohled se tým jeví jako profesionálové ve svém oboru, což se při dalším jednání jen potvrdí. Pracují nejen profesionálně při tvorbě stránek ale i jednání se zákazníkem je zcela příkladné,pokud ten není příliš obeznámen s možnostmi a jednotlivými funkcemi webu.Což u konkurence nebývá zvykem. Naladěním stránek jsme byli tedy opravdu spokojeni a nakonec co je podstatné, tak v tomto případě platíte Trabanta ale získáváte pověstný Mercedes.

Martin Pěkník

kovo-mp.com